שירותי VOIP

שירותי VOIP

מה זה VOIP ואיך אפשר לחסוך כסף באמצעותו?

טכנולוגיות דיבור ע"ג האינטרנט, או VOIP (ראשי התיבות של voice over internet protocol) מאפשרות לאנשים לתקשר אחד עם השני באופן קולי ע"ג רשת האינטרנט, ללא צורך בקווי טלפון. 

דוגמאות נפוצות לאפליקציות המשתמשות בטכנולוגיית VOIP הינם תוכנת הזום המפורסמת, סקייפ, ווטסאפ, וכמובן- מרכזיות טלפונים המתנהלות על גבי האינטרנט.

היתרונות של VOIP בשימוש משרדי

בשימוש משרדי, שימוש בטכנולוגיית שירותי VOIP מחליפה את מערך הטלפוניה המיושן שלכם:

הוצאות טלפון נמוכות

היתרון הגדול הינו לחברות בעלות מספר סניפים או חברות גלובליות כך שהעלויות בין הסניפים הן בד"כ אפסיות.

מערכת מידע משוכללת.

טלפונים בטכנולוגיית VOIP מאפשרים חיבור ישיר לכל מערכות החברה הנמצאות באינטרנט כולל חיבור ישיר ל-CRM, הקלטות שיחה, ועוד.

 

חיבור מיידי לענן מאובטח

ניתן לחבר את מרכזיית הטלפון לענן ולשמור הקלטות שיחה ומידע מה-CRM ישירות לענן הנתונים. מאפשר גישה מרחוק לכל מערכות החברה.

עבודה מהבית. בייחוד בתקופה הנוכחית, ניוד מכשיר טלפון כחלק מהמרכזיה הינו פשוט בדיוק כמו לנייד מחשב. כך שכל עובד יכול לקחת איתו את מכשיר הטלפון, לחבר אותו עם כבל ישירות לאינטרנט ולהמשיך לעבוד כאילו הוא ממש במשרד.

טכנולוגיית VOIP מאפשרת לעובדים לעבוד מהמחשב הנייד או הטלפון הפרטי שלהם, עם חיבור מלא לכל מערכות החברה. במיוחד בזמנים בהם עבודה מהבית היא כורח המציאות, חשוב להשתמש בטכנולוגיה המאפשרת עבודה מהבית באמצעות חיבור אינטרנט פשוט. 

החסרונות ב-VOIP

כמו כל טכנולוגיה משוכללת, גם טכנולוגיית שירותי VOIP סובלת מכמה חסרונות:

ניתוקים

טכנולוגיית ה-VOIP מסתמכת על חיבור לאינטרנט ולכן במידה ואתם סובלים מניתוק או עיכוב ברשת האינטרנט בשל תקלה מקומית במשרד שלכם או בגלל תקלה אזורית של ספק האינטרנט, מרכזיית הטלפונים שלכם עלולה לסבול מניתוקים. אבל גם כאן, קווי האינטרנט היום, בטח של לקוחות המשתמשים בקווי תמסורת הינם בעלי אמינות ו UPTIME  גבוה מאוד כך שגם כאן החסרון הופך ליתרון.

עיכובים

מהירות ואיכות השמע והדיבור תלויה באיכות קו האינטרנט שלכם. אם אתם סובלים מרוחב פס צר מדי, אתם עלולים לסבול מעיכובים בשיחה (delays) הפוגעים באיכות השיחה ומערכות VOIP לא יתאימו לכם.

דור מערכות- מומחיות ללא פשרות

חברת Dor-Systems היא חברה המספקת שירותי אינטגרציה לחברות, כולל איפיון, הטמעה ותמיכה מלאה במרכזיות  IP, גיבוי בענן, פתרונות אבטחת מידע ומערכות ניהול תקשורת.

כאשר אתם בוחרים בדור מערכות, אתם בוחרים בכל פתרונות הטכנולוגיה הנכונים ביותר עבורכם, בהתאמה אישית ותוך מבט הוליסטי על צרכי החברה.

אנו מספקים שירותי ייעוץ והתקנת מערכות טכנולוגיות בחברות בינוניות וגדולות. אנו נדאג שתהנו מתשתיות התקשורת העדכניות והמתאימות ביותר עבורכם.

הכל תחת קורת גג אחת

אם אתם מחפשים שירותי VOIP וניהול רשתות תקשורת ברמה גבוהה ללא פשרות, צרו קשר עוד היום לייעוץ והכוונה בנושא חיבור ל-VOIP במשרד.

אנו נספק עבורכם חיבור למרכזיית טלפונים בחיבור ישיר לאינטרנט בהתאמה לצרכים של החברה שלכם תוך הקפדה על סטנדרט השירות הגבוה ביותר ומקצועיות בלתי מתפשרת.

שירותים נוספים שלנו
אינטגרציה לעסקים
אינטגרציה

למה צריך שירותי אינטגרציה? בעולם טכנולוגי ודינמי שכזה, שירותי אינטגרציה עוזרים בשדרוג מערכות המחשב הקיימות

קרא עוד »
מערכות מתח נמוך
מתח נמוך

מתח נמוך – מערכות חשמליות חשובות מערכות מתח נמוך כוללות בתוכן מערכות חשמליות שרמת צריכתן

קרא עוד »
צרו איתנו קשר