אינטגרציה לעסקים

אינטגרציה לעסקים

מה הן שירותי אינטגרציה לעסקים?

שירותי אינטגרציה במחשוב הן בעצם שרותים שמטרתן לאחד ולמזג את כל העבודה מול מערכות המחשוב של החברה מול גוף אחראי יחיד בעל מומחיות במגוון נושאים הקשורים למחשוב, תשתיות, תוכנה ואלקטרוניקה.

לצערנו, שירותי אינטגרציה לעסקים אינם מוכרים דיו בישראל, למרות שחברות ענק בכל העולם כבר ראו את התועלת העצומה בניהול כל מערכות המחשוב והתקשורת שלהם בצורה מסודרת ומאורגנת אל מול חברת אינטגרציה לעסקים יחידה.

האם אפשר לשרוד בעסק בלי טכנולוגיה?

שנת 2020 הפכה את המיחשוב והמעבר לדיגיטל משירות בעל יתרונות רבים- לחבל החמצן של עסקים שרוצים לשרוד. התלות הגדולה שלנו במערכות מחשוב משוכללות ויעילות שמאפשרות מגוון פעולות כגון עבודה מהבית, גיבוי מידע והגנה על מערכות מחשוב מפני האקרים נהיו ברורים יותר ויותר ככל שחולף הזמן.

אירועים משמעותיים ב-2020 שככל הנראה יאיצו את המעבר לדיגיטל, אבטחת מידע טובה יותר ושירותי אינטגרציה כוללים את המעבר העצום לעבודה מהבית בגין מגיפת הקורונה, והפריצה אל מאות אלפי אתרי אינטרנט ישראלים בידי האקרים פרו פלסטינים שהשביתו את מערכות החברות והשתילו נוזקות כופר באביב 2020.

לתת למומחים לנהל את העניינים עבורכם

אלא אם כן אתם חברות סייבר וטכנולוגיה שעוסקות גם בחומרה ובתשתיות- כנראה שאתם לא יכולים לטפל לבד בכל הנושא של מחשוב בחברה שלכם. טיפול במחשוב כולל אנשי שירות IT, תשתיות תקשורת, אבטחת מידע וסייבר, גיבוי ומערכות הגנה כגון מצלמות, אזעקות ומערכות אינטרקום.

במהלך העבודה שלנו, נתקלנו בחברות רבות שחושבות שאפשר לנהל את ענייני המחשוב כעבודת טלאים. פה קורס מערכת אז הם קונים משהו חדש ומשוכלל, שם היתה פריצה אז הם פונים למומחה אבטחת מידע וכו'.

אולם האמת היא שעל מנת לוודא שאתם מחזיקים בכל המערכות המתאימות ביותר לעסק שלכם, הדרך הנכונה להתנהל היא באמצעות מבט מלמעלה- מישהו שיסתכל על כל המערכות שלכם ויבנה תכנית עבודה מסודרת והוליסטית שתתאים לכל הצרכים שלכם. למישהו הזה קורים – אינטגרציה לעסקים.

מה אנחנו מציעים בשירותי אינטגרציה לעסקים?

שירותי אינטגרציה כשמן כן הם- איחוד, מיזוג וחיבור של כל מה שקשור למחשוב ותקשורת אצלכם בחברה. חברת אינטגרציה תדאג  לא רק לבחירת מערכות מחשוב והתקנתם. שירותי אינטגרציה כוללים גם שמירת קשר, תיקון ליקויים, הדרכה, שירותי IT, שדרוג מערכות ועוד.

אנו בדור מערכות נספק עבורכם שירותי אינטגרציה לעסקים בהתאמה לצרכים של החברה שלכם תוך הקפדה על סטנדרט השירות הגבוה ביותר ומקצועיות בלתי מתפשרת.

 

שירותים נוספים שלנו
אינטגרציה לעסקים
אינטגרציה

למה צריך שירותי אינטגרציה? בעולם טכנולוגי ודינמי שכזה, שירותי אינטגרציה עוזרים בשדרוג מערכות המחשב הקיימות

קרא עוד »
מערכות מתח נמוך
מתח נמוך

מתח נמוך – מערכות חשמליות חשובות מערכות מתח נמוך כוללות בתוכן מערכות חשמליות שרמת צריכתן

קרא עוד »
צרו איתנו קשר