שירותי מחשוב

שירותי מחשוב - דור מערכות

שירותי מחשוב – להפקיד את העסק בידיים טובות

אם בעבר חברות היו מתחלקות לחברות טכנולוגיה וחברות לא טכנולוגיות, בימינו כל חברה זקוקה לתשתיות טכנולוגיה ושירותי מחשוב עבור ההתנהלות הבסיסית של החברה.

שירותי המחשוב של חברות צריכות להתמודד עם כמויות מידע עצומות המגיעות ממגוון מקורות בתוך החברה ומחוצה לה. כדי לטפל בכל שירותי המחשוב, צריכות החברות להתקין תשתיות תקשורת ולהשתמש בשירותיהם של מומחי תוכנה ומחשוב כדי להתמודד עם מגוון התוכנות, המכשירים והאפליקציות שעולם העבודה המודרני מחייב אותנו.

כיצד לבחור שירותי מחשוב טובים

לכל חברה יש צרכים שונים. אולם כל חברה זקוקה לתשתיות תקשורת יציבות, שירותי IT ושירותי מחשוב זמינים וטכנולוגיות מתקדמות כמו טכנולוגיות ענן ותקשורת .

שירותי המחשוב של חברה צריכים להתאים לגודל החברה ולהתנהלות שלה, ולהתעדכן בהתאם לשינויים בחברה. ארגונים צריכים להקים מערכת מחשוב טובה ואמינה מתוך מבט צופה פני עתיד. יש לקחת בחשבון התרחבות של החברה, מעבר למשרדים אחרים והתגוננות מפני מתקפות סייבר.

דור מערכות- שירותי מחשוב מותאמים אישית

אנחנו בדור מערכות מספקים שירותי אינטגרציה הכוללים שירותי מחשוב מקיפים עבור חברות. השירותים שלנו מתחילים במחקר מקיף אודות צרכי המחשוב שלכם, אפיון החברה וגיבוש המלצות לפתרונות מחשוב הוליסטים. לאחר שהושלם שלב האפיון, ניתן לגבש תוכנית פעולה לבחירת ציוד, התקנת תוכנות מתאימות ואבטחת מידע ואבטחת מידע וסייבר.

אנו מספקים את כל שירתי המחשוב שתזדקקו להם. השירותים שלנו כוללים כוללים פריסת תשתיות, בחירת מחשבים ומערכות תקשורת, התקנת תוכנות מתאימות וטיפול בתקלות (שירותי IT). 

כמו כן, אנו מספקים שירותי VIOP ענן מתקדמים הכוללים גיבוי, אחסון, תקשורת מרחוק, אבטחת מידע, מתח נמוך, שחזור מידע ועוד. שירותי הענן מאפשרים ליצור מאגרי מידע משותפים המקלים על תקשורת בתוך העסק, אבטחת מידע וגיבוי מהיר.

הכל תחת קורת גג אחת

אם אתם זקוקים לשירות מחשוב מתקדמים, אנו נספק עבורכם את כל פתרונות המחשוב העדכניים ביותר. חברת דור מחשוב תהיה שם עבורכם בכל צומת, אם תצטרכו עזרה בטיפול בתקלות, תהיו קורבנות לניסיון תקיפה וירטואלית או אם תצטרכו לעשות שדרוג במערכות בעקבות התרחבות החברה.

אם אתם מעוניינים בשירותי מחשוב מתקדמים, ברמה גבוהה ללא פשרות, צרו קשר עוד היום לייעוץ והכוונה הוליסטים.

אנו נספק עבורכם שירותי הנחת תשתיות, התקנת תוכנות, שירותי ענן, שירותי אבטחה ועוד, והכל בהתאמה לצרכים של החברה שלכם תוך הקפדה על סטנדרט השירות הגבוה ביותר ומקצועיות בלתי מתפשרת.

למה חשוב שיהיה לכם ספק שירותי מחשוב אישי?

עסקים רבים מתנהלים עם מחשבים, ענן, רשתות תקשורת ומערכות CRM. אך מספר לא קטן מאותם עסקים הגיע אל השימוש במערכות אלה דרך אימוץ איטי של טכנולוגיות בתהליך מלמטה למעלה (BOTTOM UP) ולא כחלק מאסטרטגיית פעולה מתוכננת של העסק.

שיטת עבודה זו גורמת בעיות רבות: קושי בתיאום בין המערכות השונות, קושי בפתרון תקלות הנובעות משילוב בין שנתי מערכות ומעלה, בעיות אבטחה חמורות ופתרון תקלות איטי וחסר יעילות.

לשמור את כל שירותי המחשוב במקום אחד

הטרנד הבולט בעולם העסקים הוא טרנד ההתכנסות. בעלי עסקים מעדיפים, ובצדק, להתנהל מול גוף אחד ולקיים אסטרטגיית מחשוב עם תכנון ריכוזי שיאפשר להם להעלות את היעילות, לאתר תקלות במהירות, להתאים בין התוכנות השונות ולסגור פרצות אבטחה. לשם כך, עליהם לבחור ספק שירותי מחשוב שעליו הם יכולים לסמוך.

איך בוחרים ספק שירותי מחשוב?

ישנם מספר קריטריונים חשובים לבחירת ספק שירותי מחשוב:

רב-מערכתיות

פירושה של רב מערכתיות היא היכולת לספק פתרון הוליסטי לכל צרכי המחשוב של העסק, בין אם מדובר בחומרה, תוכנה, רשתות תקשורת, ענן, אבטחה ועוד. שירותי מחשוב רב-מערכתיים יספקו את קריטריון ההתכנסות ויובילו לעלייה ביעילות ובאבטחת הנתונים.

זמינות

כאשר אתם מתמודדים עם בעיה בשירות מחשוב, שירות לקוחות זמין אינו לוקסוס אלא בסיס הכרחי. ספק שירות מחשוב צריך להיות שם בשבילכם ברגע שקורית תקלה, לפתור בעיות מרחוק במהירות ולהגיע אליכם פיזית לתיקון תקלות בתוך זמן קצר מרגע קרות התקלה.

מקצועיות

מומחיות גבוהה בתוכנה, חומרה, אבטחה ורשתות תקשורת הם בסיס חשוב ביותר לבחירת ספק שירותי מחשוב. ספק שירותי מחשוב בעל מומחיות בכל ההתקדמויות האחרונות בתחום הטכנולוגיה יספק לכם את השירותים הטובים ביותר ויסייע לכם לשדרג למערכות המתאימות ביותר עבורכם.

דור מערכות – ספק שירותי מחשוב מומחה

אנו בדור מערכות גאים בצוות אנשי השירות המקצועיים שלנו. אנו מתחייבים לזמן מענה מהיר ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. עם שירותי המחשוב של דור מערכות תוכלו להישאר תמיד בחזית ההתקדמות הטכנולוגית ולהנות משירותי מחשוב  מהירים, יעילים וטובים יותר.

 

שירותים נוספים שלנו
אינטגרציה לעסקים
אינטגרציה

למה צריך שירותי אינטגרציה? בעולם טכנולוגי ודינמי שכזה, שירותי אינטגרציה עוזרים בשדרוג מערכות המחשב הקיימות

קרא עוד »
מערכות מתח נמוך
מתח נמוך

מתח נמוך – מערכות חשמליות חשובות מערכות מתח נמוך כוללות בתוכן מערכות חשמליות שרמת צריכתן

קרא עוד »
צרו איתנו קשר