מניעת פריצות למחשבים

מניעת פריצות למחשבים

איך מגנים מפני פריצות למחשבים?

משרד הביטחון האמריקאי חילק בשנת 2019 פרסים בשווי כולל של 33,000$ להאקרים שהצליחו לפרוץ למערכות שלו. למה הוא עשה את זה , ומה אתם יכולים ללמוד ממנו?

משרדי ממשלה וחברות רבות מציעות כל שנה פרסים יקרי ערך להאקרים שיצליחו לפרוץ למערכת שלהם- עם קאץ' אחד: ההאקרים המוצלחים צריכים לחשוף בפני החברות והממשלות כיצד הם הצליחו לפרוץ אליהם על מנת לקבל את הפרס. הסיבה? ככה מוצאים משרדי ממשלה וחברות ענק פרצות באבטחה שלהם ומתקנים אותם לפני שפורץ בעל כוונות זדוניות "יעלה" על התקלה.

שירותי אבטחת המידע – ככה שומרים על המחשבים שלכם מפני פריצה

אנחנו חיים בחברת מידע, בה מידע שווה יותר ממוצרים פיזיים. לכל חברה יש הררים של מידע חשוב שאסור שיימחק או יזלוג למתחרים.

כדי לשמור על המידע העסקי שלנו, חשוב מאוד לבדוק שהמידע הזה אינו פגיע לפרצות אבטחה, וירוסים, נוזקות כופר, וניסיונות ריגול תעשייתי.

שירותי אבטחת מידע דואגים לצייד אתכם בתוכנות המתקדמות בשוק על מנת לשמור על מערכת מאובטחת לשמירה והעברה של מידע בתוך החברה ואל מחוצה לה. 

תנו לנו לנסות לפרוץ למחשבים שלכם

אם אבטחת מידע וסייבר חשובה לכם במיוחד ואתם חוששים מהאקרים, גניבת מידע או מחיקתו אנחנו מציעים שירותי בדיקת חדירות. במסגרת שירותים אלה, אנו ננסה לפרוץ אל המערכות המאובטחות שלכם על מנת לבדוק את עמידות מערכת האבטחה שלכם בפני נסיונות חדירה.

לאחר שננסה לפרוץ אל הרשת שלכם, נבנה דו"ח מסודר שמפרט כל פרצת אבטחה שמצאנו וכיצד לתקן אותה. לאחר מכן, נמליץ לכם על מערכות האבטחה המתאימות לחברה שלכם ונתקין אותם עבורכם בכל מחשב.

תנו למומחים להגן עליכם

אנחנו בדור מערכות אחראים על אבטחת המידע שלכם – עד הסוף. אנחנו נהיה אחראים להתאים מערכות אבטחת מידע מתאימות לתוכנות שבהם אתם משתמשים, או להציע לכם תוכנות חדשות, מאובטחות יותר. בדור מערכות מבצעים בדיקות PT – בדיקת חדירות לאירגונים שעל סמך תוצאות הבדיקות ניתן להסיק מסקנות ולהקשיח את הרשת.

אנו מציעים בנוסף שירותי גיבוי ושחזור מידע. המטרה שלנו היא לשמור את המידע שלכם בטוח ככל האפשר.

אנו נספק עבורכם שירותי אבטחה ומניעת פריצות למחשבים בהתאמה לצרכים של החברה שלכם תוך הקפדה על סטנדרט השירות הגבוה ביותר ומקצועיות בלתי מתפשרת. כמו כן בדור מערכות ניתן לקבל גם שירותי מחשוב מתקדמים, ושרותים שונים בתחום תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת.

שירותים נוספים שלנו
אינטגרציה לעסקים
אינטגרציה

למה צריך שירותי אינטגרציה? בעולם טכנולוגי ודינמי שכזה, שירותי אינטגרציה עוזרים בשדרוג מערכות המחשב הקיימות

קרא עוד »
מערכות מתח נמוך
מתח נמוך

מתח נמוך – מערכות חשמליות חשובות מערכות מתח נמוך כוללות בתוכן מערכות חשמליות שרמת צריכתן

קרא עוד »
צרו איתנו קשר