מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום

מערכות אינטרקום – התקנה של מקצוענים

לפעמים, המצאות פרמיטיביות כמו הגלגל ממשיכות להיות יעילות גם שנים רבות לאחר ההמצאה.

אינטרקום זו דוגמא למערכת ותיקה ופשוטה אך יעילה, שכל משרד מחזיק ברשותו כיוון שכל ההתפתחויות הטכנולוגיות הכי חדישות עוד לא הפכו את המערכת למיותרת.

מה כל כך מיוחד באינטרקום?

אינטרקום הוא מכשיר פשוט המאפשר לעשות מגוון פונקציות חשובות לעסקים: פתיחת דלתות באמצעות סיסמה, דיבור מרחוק בלחיצת כפתור, הכנסת אורחים מרחוק, זיהוי באמצעות מצלמה ועוד.

בנוסף, בעלי עסקים רבים בוחרים לשלב קורא כרטיסים או קורא טביעת אצבע באינטרקום במשרד כדי להקל על מעקב אחרי שעות הכניסה והיציאה של העובדים שלהם.

רוב המשרדים הגדולים צריכים אינטרקום לצורך התפקוד היומיומי של המשרד. תחשבו על זה לרגע- כיצד היה אפשר לתפקד במשרד ללא אינטרקום? האינטרקום מאפשר לשמור את הדלת נעולה, ובו זמנית להרשות לאנשים רבים ללא מפתח להיכנס, בין אם באמצעות קוד, או באמצעות פנייה אל האחראי על המשרד. 

ללא אינטרקום, חברות רבות היו נאלצות לבחור בין שליחת נציג אנושי אל דלת הכניסה כל פעם שאורח חדש מגיע אל דלת הכניסה הנעולה, לבין השארת דלת פתוחה המאפשרת גם לאורחים לא קרואים להיכנס אל המשרד.

התקנת מערכות אינטרקום- יותר מסובך משזה נראה 

התקנת מערכות אינטרקום דורשת עבודה של אנשי מקצוע עם מומחיות בתחום, במיוחד כאשר מדובר במשרדי ענק בעלי מערכות אינטרקום מורכבות המחברות בין אנשים רבים או מערכות אינטרקום עם רכיבים ונספים כמו מצלמות או קוראי טביעת אצבע/ כרטיס עובד.

חברת דור מערכות מספקת עבורכם ייעוץ מלא לגבי מערכות אינטרקום בהתאמה אישית. אנו נחשוף אתכם לכל האפשרויות הקיימות בשוק ונפעל יחד איתכם לראות מה הכי מתאים למשרד שלכם מבחינת הטכנולוגיה הנצרכת, התקציב והצרכים ארוכי הטווח שלכם.

הכל תחת קורת גג אחת

אם אתם מעוניינים בהתקנת מערכות אינטרקום, ברמה גבוהה ללא פשרות, צרו קשר עוד היום לייעוץ והכוונה בנושא התקנת מערכות אבטחה.

אנו נספק עבורכם שירותי מתח נמוך, בחירת מערכות אזעקה והתקנת מצלמות אבטחה בהתאמה לצרכים של החברה שלכם תוך הקפדה על סטנדרט השירות הגבוה ביותר ומקצועיות בלתי מתפשרת.

 

שירותים נוספים שלנו
אינטגרציה לעסקים
אינטגרציה

למה צריך שירותי אינטגרציה? בעולם טכנולוגי ודינמי שכזה, שירותי אינטגרציה עוזרים בשדרוג מערכות המחשב הקיימות

קרא עוד »
מערכות מתח נמוך
מתח נמוך

מתח נמוך – מערכות חשמליות חשובות מערכות מתח נמוך כוללות בתוכן מערכות חשמליות שרמת צריכתן

קרא עוד »
צרו איתנו קשר