מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה – להזעיק עזרה בזמן אמת

אם אתם מחזיקים חומר יקר ערך במשרדי החברה, במפעל התעשייה או במחסנים, אתם יודעים כמה חשוב למנוע גניבות/ לתפוס פריצה בזמן אמת/ לתעד את פרטי הפורצים. אזעקות מתוחכמות ומשוכללות מסייעות לא רק במניעה והפחדה באמצעות רעש חזק, אלא גם מסייעים בטיפול מהיר במקרה פריצה בזמן אמת באמצעות הזעקת חברת אבטחה או משטרה, והבאת הפורצים לצדק באמצעות מצלמות אבטחה משוכללות.

ישנם כמה סוגים של מערכות אזעקה שניתן להתקין אצלכם בעסק.

מערכות אזעקה אוטומטיות

מערכות אזעקה אוטומטיות אינן נזקקות לעזרה אנושית על מנת לזהות מקרה חירום. אזעקות אלא מבוססות על ניטור תנועה קשרים חשמליים שנשברים במקרה של פתיחת דלת שלא אמורה להיפתח. אזעקות כאלו מנוטרלות על ידי קוד או מפתח פיזי כל בוקר על ידי עובדי העסק, ומופעלות שוב בלילה כאשר העובד האחרון עוזב.

אזעקות אלה עובדים במגוון דרכים- לייזרים שיכולים לזהות תזוזה, מערכות מחוברות לדלתות וחלונות היכולות להתריע על פתיחתם ועוד. אזעקות אלה יכולות להשמיע צפירה מחרישה אוזניים ולהזעיק עזרה אם ישנה תזוזה לא מאושרת, וכך לשמור על הרכוש שלכם היטב.

מערכות אזעקה בתפעול אנושי

לעיתים צריך להזעיק עזרה אנושית במקרי חירום. סיטואציות כאלו רלוונטיות במיוחד למקומות המחזיקים כמויות מזומן עצומות או מוצרים יקרים כגון חנויות תכשיטים ויהלומים, בנקים וחלפני כספים החוששים מפני שוד. מערכת אזעקה בתפעול אנושי תאפשר לבנקאי או לבעל החנות ללחוץ על כפתור אזעקה המחובר למוקד של חברת אבטחה פרטית/ מוקד משטרתי. מערכת שכזו מזעיקה עזרה בזמן אמת ועוזרת למנוע שוד ובמקרים רבים גם אלימות קשה. בזכות המערכות האלה ניתן לדווח על שוד בזמן אמת ולהתחיל להתכונן למעצר או מרדף משטרתי במהירות גבוהה.

המומחים למערכות מחשוב

לא בטוחים מה אתם צריכים כדי להגן על העסק שלכם? התייעצו עם המומחים שלנו לבחירת המערכת הטובה ביותר עבורכם, שתשמור על העסק שלכם מפני גניבות או שוד.

לאחר שתבחרו מערכת אזעקה, אנו נתקין ונקשר אותה למערכות הרלוונטיות השונות. מומחי ההתקנה שלנו בעלי ניסיון רב בהתקנת מערכות. ניתן להוסיף מצלמות המופעלות באמצעות תזוזה לצורך תיעוד הגנבים והבאתם לצדק.

הכל תחת קורת גג אחת

אנחנו בחברת Dor Systems מתמחים במערכות מתח נמוך. אם אתם מעוניינים במערכות אבטחה ברמה גבוהה ללא פשרות, צרו קשר עוד היום לייעוץ והכוונה בנושא  מערכות אבטחה מפני פריצות כולל אזעקות, מצלמות אבטחה וחיבור למוקד עזרה, מערכות אינטרקום ועוד.

אנו נספק עבורכם שירותי מערכות אזעקה מתקדמים בהתאמה לצרכים של החברה שלכם תוך הקפדה על סטנדרט השירות הגבוה ביותר ומקצועיות בלתי מתפשרת.

דור מערכות שירות IT ואבטחת מידע.

שירותים נוספים שלנו
מערכות מתח נמוך
מתח נמוך

מתח נמוך – מערכות חשמליות חשובות מערכות מתח נמוך כוללות בתוכן מערכות חשמליות שרמת צריכתן

קרא עוד »
אינטגרציה לעסקים
אינטגרציה

למה צריך שירותי אינטגרציה? בעולם טכנולוגי ודינמי שכזה, שירותי אינטגרציה עוזרים בשדרוג מערכות המחשב הקיימות

קרא עוד »
צרו איתנו קשר