הגנת סייבר

הגנת סייבר - דור מערכות

הגנת סייבר – להגן על עצמכם מפני מתקפה

תקיפות סייבר הפכו בשנים האחרונות מתחום של האקרים מסתוריים, עם מסכות פנים ואיומים כנגד מוסדות השלטון, לתחום ששולטים בו גם האקרים בני 16 משועממים עם חיבור אינטרנט וקצת כסף. כל גוף או ארגון שלא מחזיק מערך של שירותי IT, שירות תחזוקה ושירות הגנת סייבר חשוף לפריצות.

לצערנו, עם הנגישות הגבוהה לאינטרנט, קלות הפריצה רק עולה כל שנה, והאקרים נהיים יותר ויותר מתוחכמים בשיטות הפריצה שלהם. האקרים יכולים להשיג סיסמאות וגישה מרחוק באמצעות השתלת תוכנות זדוניות, הפלה בפח של אחד העובדים, פישינג ועוד מגוון שיטות הכוללות שימוש בפרצות במערך האבטחה שלכם ובגורם האנושי כדי להגיע למידע יקר ערך. בדיוק עבור זה קיים מערך מניעת פריצות למחשבים.

כמה נזק יכולה לחולל מתקפת סייבר?

אי אפשר להמעיט במתחם הנזק שיכולה לחולל מתקפת סייבר מאורגנת היטב. מתקפת סייבר יכולה להוציא אתרים מכלל תפקוד למשך ימים ארוכים, לפרוץ לבסיסי מידע ולגנוב משם מידע רגיש כמו כרטיסי אשראי של לקוחות, או לבקש כופר עצום בתמורה לאי מחיקת מידע.

חברה שהאתר שלה נפרץ בצורה כזו עלולה לסבול לא רק מאבדן כלכלי כבד בשל דרישת הכופר או בגלל איבוד המידע שלה, אלא גם לסבול מפגיעה באמון הציבור שיהססו להפקיד אצלה חומר רגיש כמו פרטי אשראי בעתיד. נזקים באמון הציבור יכולים לגרום לאנשים להימנע מקניית שירותים על ידי החברה או למעבר של לקוחות למתחרות שלה. 

הגנת סייבר – בכמה צעדים פשוטים

יש כמה צעדים בסיסיים שאנו עושים עבור לקוחותינו כדי לוודא שיש לכם מערכת הגנת סייבר מושלמת:

  1. אנו נוודא שאין בקוד של האתר שלכם באגים או חורים שעלולים לאפשר לתוקפים להיכנס אל המערכת בקלות.
  2. אם תרצו בכך, אנו נלמד את עובדי החברה כיצד לזהות ניסיון להוציא מהם מידע חשוב ורגיש (פישינג), ונספק כתובת לדיווח במקרה חשש לפריצת סייבר.
  3. אנו נגבה את כל המידע של החברה בשרת חיצוני מאובטח עם הצפנה מקצה לקצה.
  4. אנו נשתיל תוכנה לזיהוי פריצה ונגיב במהירות במקרה של התקפה באמצעות ניתוק שרתים, סגירת הפרצה האבטחתית, שחזור מידע ועוד 

שירותי אינטגרציה- לתאם את כל המערכות לכיוון הגנתי

בימינו, לא מספיק להתקין אנטי וירוס על כל מחשב כדי לקבל הגנת סייבר אפילו ברמה הבסיסית ביותר. הגנת סייבר טובה כוללת מחשבה מעמיקה על כל פרצות האבטחה הפוטנציאליות בחברה, ותיקון מלא של כל אותן פרצות. 

כדי ליצור מערך הגנה מלא, חשוב מאוד לעבוד בתיאום כל המערכות בחברה. חברת שירותי אינטגרציה נותנת בדיוק את סוג המבט אותו תצטרכו כדי לספק הגנה טובה למחשבים ולמידע הטכנולוגי שלכם.

הכל תחת קורת גג אחת

אם אתם מעוניינים בהגנת סייבר ברמה גבוהה ללא פשרות, צרו קשר עוד היום לייעוץ והכוונה בנושא אבטחת מידע וסייבר.

אנו נספק עבורכם שירותי הגנה מפני התקפת סייבר בהתאמה לצרכים של החברה שלכם תוך הקפדה על סטנדרט השירות הגבוה ביותר ומקצועיות בלתי מתפשרת.

שירותים נוספים שלנו
אינטגרציה לעסקים
אינטגרציה

למה צריך שירותי אינטגרציה? בעולם טכנולוגי ודינמי שכזה, שירותי אינטגרציה עוזרים בשדרוג מערכות המחשב הקיימות

קרא עוד »
מערכות מתח נמוך
מתח נמוך

מתח נמוך – מערכות חשמליות חשובות מערכות מתח נמוך כוללות בתוכן מערכות חשמליות שרמת צריכתן

קרא עוד »
צרו איתנו קשר