טלפוניה

דור סיסטמס מספקת שירותי טלפוניה מתקדמים ביותר המבוססת על רשת תקשורת מחשבים ומחשוב ענן בעלי מהירות גבוהה ויכולת אבטחת מידע איכותית במיוחד.

שירותי טלפוניה IP מאפשרת שימוש ברשת האינטרנט כתחליף טכנולוגי מתקדם לרשת הטלפון הקווית המיושנת. באמצעות טלפונית IP ניתן להוזיל משמעותית עלויות הקמה של רשת טלפונים לבתי עסק, מפעלים, בתי מלאכה, מוסדות וחברות היי טק וכל זאת תוך כדי שיפור מערך הטלפוניה במקום ובעיקר ביחס לשימוש בקווי טלפון "רגילים ומיושנים".

מרכזיית טלפוניה מתקדמת המבוססת על שרתי ענן מאפשרת לא רק הוזלה של עלויות הטלפון אלא גם שימוש חכם ומתקדם יותר עבורכם. ראשית כל ניתן ליצור עמכם קשר בכל מקום ומכל מקום (יתרון משמעותי הוא בעיקר בשיחות בינלאומיות) וכמובן ליהנות מסל שירותי טלפוניה מתקדמים שלא ניתן למצוא את כולם ברמה איכותית מספקת במערכות טלפון סטנדרטיות: ניהול שיחות ועידה, ניתוב שיחה, הקלטת שיחות, ניהול תורים, חיבור ממספר נקודות שונות ועוד.

דור סיסטמס מחזיקה צוות מקצועי המספק שירותי טלפוניה מתקדמים המבוססים על טכנולוגיה חדישה של טלפונית IP ושרתי ענן והכל בהתאם לצרכי הלקוח, בחיבור מהיר ובהקמה של רשת טלפוניה יעילה וחסכונית עבורכם.

לפרטים נוספים אודות מערכות טלפוניה מתקדמות מבוססות IP ומחשוב ענן אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר במספר: 046993800 או באמצעות טופס יצירת הקשר.