אבטחת מידע

דור סיסטמס מספקת שירותי אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר עבור קשת רחבה של עסקים, מפעלים, בתי מלאכה, מוסדות וארגונים בכל רחבי הארץ.

אבטחת מידע הוא מונח נפוץ ביותר בשנים האחרונות בשל החשיבות הרבה של מידע וקבצים שנעשה בהם שימוש רב חשיבות בעסקים, ארגונים ומוסדות שונים ומידע זה הוא בעל ערך רב שיגרום לנזק משמעותי במידה וייפגע, ייגנב או יימחק כליל.

רשת האינטרנט מחזיקה גם צדדים שליליים וכל עסק חשוף לפגיעה מהאקרים כאלו ואחרים ומסיבות שונות – פוליטי, כלכלי או קרימינלי וכל אלו בנוסף לנזקים אפשריים בדרכים שונות אחרות שיכולים להוביל לפגיעה בתפקוד ותפעול העסק ובעיקר במידע ונתונים השמורים ברשת המחשבים והתקשורת שלו.

אנו מספקים שירות מקיף וליווי של הלקוח משלב הייעוץ, תכנון ואפיון מערך אבטחת המידע הדרוש עבורו, ביצוע הערכת סיכונים, יישום פתרונות אבטחת מידע לעסק, לרשת המחשבים, לאינטרנט ולבסיסי הנתונים, אבטחת מערכות טלפוניה ותקשורת.

צוות דור סיסטמס מיומן ומקצועי מזה שנים רבות במתן שירותי אבטחת מידע איכותיים בכל היקף נידרש ולכל מבנה מערכת מחשבים ותקשורת הקיימת בידי הלקוח וכל זאת תוך כדי שמירה על פעילות שוטפת רגילה של הלקוח והשתלבות איכותית במבנה הקיים.

לפרטים נוספים אודות שירותי אבטחת מידע אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר במספר: 046993800 או באמצעות טופס יצירת הקשר.